Quality Management
System of the University

News and events

02.06.20
Запрошуємо на день відкритих дверей ЮФ

01

Юридичний факультет запрошує всіх бажаючих на День відкритих дверей, що відбудеться 09 червня 2020 року о 14 годині в онлайн форматі на платформі Google Meet. Всі бажаючі мають зареєструватися за посиланням. На пошту усім учасникам буде надіслане посилання на трансляцію.

 
02.06.20
Оголошено переможців конкурсу наукових робіт з «Теорії та історії держави і права; історії політичних і правових учень; філософії права»

01

На базі Національного авіаційного університету в онлайн-режимі відбулася підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з «Теорії та історії держави і права; історії політичних і правових учень; філософії права».

 
02.06.20
Career guidance in the ancient Cossack capital – Chyhyryn

01

In early March 2020, Svitlana Grechanyuk-Samoilova, a senior lecturer at the Department of Criminal Law and Procedure of the Faculty of Law, organized meetings with senior students of educational institutions of the Chyhyryn United Territorial Community to conduct career guidance work. For the second time, the ancient Cossack capital receives guests from NAU with a scientific-educational and career guidance mission.

 

Poll

What do you think about schedule of working of classes?
 

Photo Gallery