Quality Management
System of the University

News and events

19.01.18
Увага! Всеукраїнський конкурс наукових студентських робіт зі спеціальності «Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; філософія права»

konkurs 2017Інформаційний лист у форматі Word

 

29-30 березня 2018 р. в Навчально-науковому юридичному інституті Національного авіаційного університету відбудеться ІІ етап Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт зі спеціальності «Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; філософія права».

 
18.01.18
Вітаємо Тетяну Лукашенко - переможця I Всеукраїнського конкурсу молодих вчених

19 01 18Вітаємо студентку Навчально-наукового юридичного інституту Тетяну Лукашенко з перемогою в І Всеукраїнському конкурсі молодих вчених на кращу наукову роботу з проблем службового права у секції «Наукова робота студента»!

 
18.01.18
Студенти НН ЮІ - переможці конкурсу творчих робіт на теми «7 кроків до покращення роботи прокурора» та «7 кроків прокурора назустріч суспільству»

18 01 1828 грудня 2017 року в приміщенні прокуратури міста Києва відбулося нагородження переможців конкурсу творчих робіт на теми «7 кроків до покращення роботи прокурора» та «7 кроків прокурора назустріч суспільству».

 

Poll

What do you think about schedule of working of classes?
 

Photo Gallery