Система менеджменту
якості університету

Новини та події

17.01.23
Безпека дорожнього руху в умовах воєнного стану

01

З 14 листопада в Україні стартував ІІ етап національного Тижня безпеки дорожнього руху, який присвячено питанням безпеки на дорозі в умовах воєнного стану.

 
31.01.23
Видано навчальний посібник «Вступ до спеціальності 262 «Правоохоронна діяльність»

01

Авторським колективом Юридичного факультету Національного авіаційного університету та Харківського національного університету внутрішніх справ: доктором юридичних наук Безпаловою О.І., доктором юридичних наук Джафаровою О.В., доктором юридичних наук Лиховою С.Я., доктором юридичних наук Пановою О.О., кандидатом юридичних наук Макеєвою О.М., кандидатом юридичних наук Ланцедовою Ю.О., кандидатом юридичних наук Сисоєвою В.П., кандидатом юридичних наук Літвіновою І.Ф., кандидатом юридичних наук Лисько Т.Д. та аспіранткою кафедри кримінального права і процесу Майстро Д.М. у січні 2023 року видано навчальний посібник «Вступ до спеціальності 262 «Правоохоронна діяльність»».

 
27.01.23
Студентки Юридичного факультету відзначені Дипломом III ступеня за участь у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді»

01

На виконання листа Управління молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації від 20.10.2022 №108/22-310, студентки Юридичного факультету НАУ Анжеліка Левченко (ПР-204Б) та Каріна Тищенко (ПР-204Б) прийняли участь у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді» з нагоди відзначення Дня Соборності України.

 

Опитування

Як Ви ставитесь до графіку відпрацювання занять?
 

Фотогалерея