3 квітня 2014 року старший викладач кафедри теорії та історії держави і права Юридичного інституту Оксана Миронець провела виховний захід зі школярами Броварської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 1 на тему: „Відмова від паління – запорука здорового способу життя та майбутнього української молоді”.
Під час заходу проведено дискусію в межах теми, представлено інформацію про історичні аспекти тютюнопаління, хімічний склад цигарок. Також звернуто увагу школярів на небезпечний вплив тютюнопаління не лише на здоров’я молоді, а й на здоров’я їх майбутніх дітей. Наприкінці зустрічі учням було надано повну та детальну інформацію профорієнтаційного характеру про Юридичний інститут, запрошено школярів та їх батьків на День відкритих дверей 5 квітня 2014 року. Завершенням заходу стало заключення угоди про співробітництво.