26 березня 2014 року в рамках святкування 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка студенти груп ПР-301 та ПР-302 у супроводі наставників Олени Макеєвої та Ірини Слободської відвідали оновлений після реконструкції Національний музей Тараса Шевченка. Під час екскурсії великий геній українського народу постав перед студентами не лише як поет та основоположник нової української літератури, але і як художник, офортист, громадський діяч, просвітитель.
Під час екскурсії майбутніх правників вразили насамперед численні автопортрети Т. Шевченка 1840-1861 років, живописні полотна «Катерина», «Селянська родина», «На пасіці», портрети друзів та знайомих митця. Особливу увагу виявили вони до офортів, які представляють Шевченка як видатного майстра в галузі графіки, а також до прижиттєвих видань творів Т. Г. Шевченка та відтвореної його особистої бібліотеки, котру поет зібрав, повернувшись із заслання. Такі заходи формують у сучасного молодого покоління почуття патріотизму, національної гідності та поваги до генія українського народу. Адже сьогодні традиційний образ Великого Кобзаря у більшості українців невіддільний від національного міфу, у якому губиться сама постать митця. Постійна експозиція музею презентує Тараса Шевченка саме як художника, поета, людину, доповнюючи та поглиблюючи розуміння цієї постаті.