15 червня 2018 року на виконання плану роботи Навчально-наукового юридичного інституту для студентів першого курсу організовано екскурсію до Верховного Суду (Кловського палацу).
Даний захід відбувся з метою відзначення 100-річчя з дня утворення Генерального Суду УНР, правонаступником якого є Верховний Суд. Під час відвідання Кловського палацу, що нині є пам’яткою національного значення, студенти дізналися про структурні перетворення найвищого судового органу та формування нового Верховного Суду, а також ознайомилися з особливостями діяльності Великої Палати у світлі сучасних змін. Велике враження на першокурсників справив огляд зали Пленумів та конференц-залу, перегляд експозицій Музею Верховного Суду, які охоплюють період від передісторії до новітньої історії Верховного Суду, налічують найважливіші пам’ятки судочинства та історичні документи, фактичні свідчення про шляхи розвитку судоустрою і судочинства в Україні, а також пам’ятні подарунки, що репрезентують відносини з іноземними державами. Наприкінці заходу студенти залишили слова вдячності у Книзі відгуків суду за проведення цікавої та змістовної екскурсії.