14 червня 2018 року кафедрою теорії та історії держави і права для студентів першого курсу Навчально-наукового юридичного інституту організовано зустріч з представником юридичної служби Генерального штабу Збройних сил України, підполковником юстиції Богданом Шамраєм.
Даний захід організовано з метою обговорення правових проблем реформування Збройних сил України та побудови ефективного інституту захисту держави від зовнішніх і внутрішніх загроз воєнного характеру. У ході зустрічі студенти дізналися про завдання, які сьогодні стоять перед юридичною службою Збройних сил України та організацію її діяльності в умовах сучасних змін суспільного життя, збройної агресії та порушення територіальної цілісності України. Особлива увага була приділена питанням забезпечення гарантій прав та свобод військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань як однієї з основних вимог вдосконалення механізму правового регулювання проходження громадянами військової служби. Наприкінці зустрічі Богдан Шамрай поділився власними науковими напрацюваннями в аспекті розвитку та вдосконалення конституційного права і військового законодавства, а також висновками щодо практичної реалізації гарантій прав і свобод військовослужбовців в Україні.