19 червня 2018 року студенти 1-го курсу Навчально-наукового юридичного інституту в супроводі доцента кафедри теорії та історії держави і права Олени Макеєвої відвідали Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.
Секретаріат є постійно діючим органом, основними завданнями якого є організаційне, правове, науково-консультативне, інформаційно-аналітичне, науково-експертне забезпечення діяльності Уповноваженого з метою здійснення парламентського контролю за додержанням конституційних прав і свобод людини та громадянина. Ольга Волкова, керівник управління персоналом Секретаріату Уповноваженого розповіла студентам про структуру Секретаріату, діяльність та мету Уповноваженого ВРУ з прав людини. При цьому було зазначено, що студенти можуть пройти практику або стажування, з можливістю працевлаштування в Секретаріаті Уповноваженого ВРУ з прав людини. Першокурсники в свою чергу, захопившись екскурсією, активно ставили запитання, на які працівник Секретаріату давала чіткі та обґрунтовані відповіді. Завдяки таким заходам студенти мають змогу глибше ознайомитися з різновидами юридичних професій та в майбутньому реалізувати себе в одній з них.