09 червня 2018 року Національний авіаційний університет вкотре відчинив свої двері для абітурієнтів, які бажають дізнатися про вищий навчальний заклад та здобути якісну освіту саме в НАУ!
Із самого ранку випускники та їх батьки, які приїхали зі всіх регіонів України захоплюючи розглядали виставки-презентації Навчально-наукових інститутів НАУ. Зупинившись біля Навчально-наукового юридичного інституту абітурієнти мали можливість задати питання безпосередньо його представникам. Науково-педагогічні працівники, студенти на чолі з директором Інституту, д.ю.н. Іриною Сопілко розповіли вступникам про особливості навчання, умови вступу, напрямки, за якими здійснюється підготовка майбутніх правників. Приємною новиною для абітурієнтів стало те, що в Інституті здійснюється навчання за англомовним проектом, що сприяє у майбутньому доступу студентів до світових освітніх і культурних можливостей. Дізнавшись усі тонкощі навчання, вступники мали нагоду відвідати майстер-клас "Світ криміналістики", який провели для них студенти 3-го курсу: Тетяна Лукашенко, Юлія Демченко та Іванна Коваль. День відкритих дверей вселяє надію, що присутні випускники загальноосвітніх навчальних закладів поповнять ряди студентства у нашому славному навчальному закладі.