29 травня 2018 року в Навчально-науковому юридичному інституті відбулося засідання Центру медіації, приурочене Дню вишиванки (17 травня) та Дню Європи в Україні (19 травня).
У своєму виступі студентка групи ПР-102 Ангеліна Цап розповіла про історію заснування свята «День вишиванки», його символічний зміст. «Вишиванка є не тільки традиційним українським одягом, а й оберегом. Символи і кольори, які використовуються при вишивці, володіють певним змістом», зазначила студентка. Під час виступу на тему «День Європи в Україні» Вадим Марченко (група ПР-102) розкрив історію виникнення свята, причини його запровадження в Україні. «Відзначення Дня Європи в Україні − це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій та цінностей Європи», наголосив студент. Виступи студентів супроводжувалися цікавими та яскравими презентаціями. Такі тематичні заходи розширюють кругозір студентів, формують почуття патріотизму та відповідальності за майбутнє України як європейської держави.