24 травня 2018 року студенти Навчально-наукового юридичного інституту в супроводі доцента кафедри теорії та історії держави і права Олени Макеєвої відвідали інформаційно-пізнавальний захід «Фестиваль Legal Garden: сучасні тренди юридичної професії», який проходив в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.
Мета заходу - надання студентам-юристам детальної інформації про специфіку юридичної професії та можливості працевлаштування у провідних юридичних компаніях України. Організатором заходу виступила Асоціація випускників юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Перед присутніми виступили декан юридичного факультету Іван Гриценко та представники відомих компаній у сфері юридичного бізнесу. Студенти відвідали цікаві майстер класи Катерини Заславської «Юрист 21 століття: очікування сучасного роботодавця», Ольги Лаврової «Медіація в Україні», Євгенія Проніна «Як створити свій юридичний бізнес» та інші. Такі заходи формують у майбутніх юристів пізнавальний інтерес до юридичної професії, допомагають стати справжніми професіоналами своєї справи та побудувати успішну кар’єру юриста в майбутньому.