24 квітня 2018 року на виконання Плану роботи Навчально-наукового юридичного інституту у гуртожитку №13 студмістечка НАУ проведено конкурс «Найкраща кімната гуртожитку №13».
Мета заходу – відзначити тих, хто постійно підтримує порядок у своїх помешканнях та заохотити інших до створення чистоти та комфорту. Перед журі, до складу якого входили директор Інституту Ірина Сопілко, відповідальна особа за навчально-методичну роботу Вадим Вишновецький, відповідальна особа за навчально-виховну роботу Ніна Троцюк, завідувач кафедри цивільного права і процесу Світлана Вишновецька, професор кафедри господарського, повітряного та космічного права Дмитро Беззубов, завідувач навчально-методичної криміналістичної лабораторії Лілія Грекова, голова студради гуртожитку №13 Владислав Заїка, стояло нелегке завдання – визначити серед десятків кімнат найкращу. Головними критеріями оцінювання конкурсу були санітарно-гігієнічний стан кімнати та умови для забезпечення навчання в ній. Після обговорення та підведення підсумків журі визначило «найкращою кімнатою гуртожитку №13» – кімнату 311б, мешканці якої були нагороджені солодким подарунком. Вітаємо студентів, кімната яких вразила членів журі!