24 квітня 2018 року вже третій рік поспіль в Навчально-науковому юридичному інституті проходить правовий брейн-ринг серед студентів-іноземців вищих навчальних закладів м. Києва.
Цього року участь в інтелектуальній боротьбі взяли команди Київського університету права НАН України, Київського національного торговельно-економічного університету, Київського міжнародного університету та дві команди Національного авіаційного університету – Навчально-наукового юридичного інституту та Навчально-наукового аерокосмічного інституту. Урочисто відкрила захід директор Інституту Ірина Сопілко, яка привітала учасників брейн-рингу та висловила сподівання, що такі інтелектуальні змагання допоможуть студентам, які приїздять з інших країн на навчання до України, розвинути свої творчі здібності, вміння працювати в команді та приймати спільні рішення. «В НАУ студенти-іноземці навчаються на різних спеціальностях, а досвідчені науково-педагогічні працівники, які мають високий рівень професійної підготовки, роблять все для того, щоб їх навчання було цікавим та захоплюючим, створюють всі умови для наукового та творчого зростання», - зазначив начальник відділу міжнародних зв’язків НАУ В'ячеслав Тимохін. «Ніколи не зупиняйтесь на досягнутому і впевнено рухайтесь вперед до нових звершень», - наголосив під час виступу заступник начальника відділу міжнародних зв’язків НАУ Дмитро Бугайко. Боротьба за кубок переможця була напруженою, так як, кожна з команд прагнула якомога краще проявити себе в інтелектуальній боротьбі. Проте, найкращу командну гру продемонстрували студенти Київського національного торговельно-економічного університету, які вибороли золотий кубок, срібний кубок отримала команда НН ЮІ НАУ, бронзовий – команда Київського університету права НАН України. Вітаємо призерів і бажаємо, щоб командний дух тільки сприяв їхнім подальшим перемогам!