30 березня 2018 року в Національному авіаційному університеті відбулася підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з «Теорії та історії держави і права; історії політичних і правових учень; філософії права».
Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 10.10.2017 № 1364 “Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017/2018 навчальному році” Національний авіаційний університет цього року вперше став базовим вищим навчальним закладом для проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з «Теорії та історії держави і права; історії політичних і правових учень; філософії права». Ця подія дуже знакова для Навчально-наукового юридичного інституту НАУ, так як підкреслює важливість юридичної складової у всіх сферах суспільного життя, а також демонструє високий рівень розвитку нашої правничої школи, як у стінах університету, так і в державі в цілому. В залі вченої ради НАУ зібралася студентська наукова еліта з різних регіонів України та закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку правників. Серед учасників підсумкової науково-практичної конференції були ті, хто набуває лише свій перший досвід організації та проведення науково-дослідної роботи, і ті, хто займається науковими дослідженнями системно вже не перший рік. З вітальним словом до учасників конференції звернулися: Голова оргкомітету конкурсу, проректор з наукової роботи Національного авіаційного університету, доктор технічних наук, професор Володимир Харченко, методист вищої категорії відділу організації конкурсів і подій Інституту модернізації змісту освіти МОН України Наталія Михайленко, заступник начальника Управління – начальник відділу представництва інтересів держави у судах України Головного територіального управління юстиції у м. Києві Олександр Хименко. Всі учасники конференції доклали максимум зусиль для того, щоб гідно продемонструвати не тільки свою здатність до наукового пошуку, а й вміння на належному рівні презентувати результати власного дослідження. У напруженій боротьбі перемогу здобули: Диплом І ступеня: Недогибченко Наталія Іванівна - Національний авіаційний університет; Глянько Ольга Сергіївна - Інститут кримінально-виконавчої служби; Диплом ІІ ступеня: Чеченко Катерина Олегівна - Запорізький національний університет; Романюк Іван Миколайович - Тернопільський національний економічний університет; Фуріна Анастасія Ігорівна - Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ; Грицай Діана Іванівна - Львівський національний університет імені Івана Франка; Диплом ІІІ ступеня: Спасібухов Нікіта Ілліч - ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»; Вершигора Наталія Анатоліївна - Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини; Рагуліна Юлія Михайлівна - Сумський державний університет; Петрунько Діана Павлівна - Одеський державний університет внутрішніх справ; Коковін Олег Олександрович - Національний авіаційний університет. Дипломи переможцям, подяки їх науковим керівникам та сертифікати учасникам урочисто вручено на підсумковому засіданні конкурсу головою галузевої конкурсної комісії, директором НН ЮІ, доктором юридичних наук Іриною Сопілко та заступником голови галузевої конкурсної комісії, доктором юридичних наук, професором Ростиславом Калюжним. Проведення наукових студентських заходів такого рівня ще раз доводить, що тільки взаємодія освіти і науки забезпечить якісну підготовку конкурентоздатного фахівця у сфері права, готового швидко реагувати на виклики сучасного глобалізованого світу. Ми щиро вітаємо переможців, бажаємо й надалі отримувати максимум позитивних емоцій від спілкування та наукової дискусії, яка в результаті і визначає найсильніших!