20 березня 2018 року навчально-методичною криміналістичною лабораторією Навчально-наукового юридичного інституту для студентів 3-го курсу проведено практичне заняття з навчальної дисципліни «Криміналістика» за участю працівників Департаменту податкової та митної експертизи Державної фіскальної служби.
У ході заняття, яке проведено начальником відділу інженерно-технічної та криміналістичної експертизи Управління товарознавчих, інженерно-технічних та криміналістичних експертиз ДПМЕ ДФС Дишловою В.В. та головним експертом відділу Зубарєвим О. С. студенти ознайомились з напрямками роботи лабораторії Департаменту податкової та митної експертизи ДФС, проведенням актуальних експертиз за допомогою різноманітних технік та засобів. Наприкінці заняття експертами були надані відповіді на чисельні питання студентів щодо роботи митної служби, пов’язаної із припиненням правопорушень під час перетину державного кордону України, проведенням експертиз по встановленню фактів фальсифікації митних документів та ін.