13 березня 2018 року літературно-мистецьким заходом, приуроченим до 204-ї річниці від дня народження Т.Г. Шевченка, члени Студентської ради Навчально-наукового юридичного інституту вшанували пам'ять Великого Кобзаря.
Мета заходу – висвітлення особливості творення історичної пам’яті про Т. Шевченка у різні епохи – часів Російської імперії, Радянського Союзу та незалежної України. Студенти підготували цікаві доповіді про життя та діяльність поета, декламували вірші. Адже, у наш час творчість Т. Г. Шевченка стала невід’ємною часткою духовного життя українського народу. «Хай же і сьогодні, і в наступні роки зігріває наші душі Шевченкове слово, хай воскресає він, пророк нашого народу у благородних помислах і ділах, у справі збереження мови народної, звичаїв і традицій», - такими поетичними рядками студентів завершився літературно-мистецький захід.