Найважливішим у студентському навчальному житті є можливість молоддю отримати практичні навики. Так, 14 грудня 2017 року доцент кафедри конституційного і адміністративного права Навчально-наукового юридичного інституту, кандидат юридичних наук Галина Єрко провела виїзне практичне заняття зі студентами 2-го курсу в Київській обласній раді.
У рамках заняття майбутні правники мали змогу ознайомитись з порядком проведення сесії депутатів. З особливою уважністю студенти віднеслися до зустрічі з заступником міністра Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Левом Ревазовичем Парцхаладзе, який в короткі строки зміг зарядити державу енергією змін і позитивних трансформацій в суспільстві. Студенти були приємно вражені архітектурними трансформаціями шкіл, зазначивши, що в такі школи хотіли би ходити, а дізнавшись, що не лише зовнішній вигляд змінює школа, а й модернізує шкільну учбову програму, зробили позитивний висновок щодо запроваджених Урядом реформ. Фантастичні архітектурні рішення продемонстрованих проектів та цікава відверта розмова надихнули їх на сесійний день та змінило уяву поняття "чиновник". Молодь мала змогу також поспілкуватись з губернатором Київщини Олександром Любомировичем Горганом та поспостерігати за процесом прийняття бюджету й вирішення питання щодо керівництва театру у м. Біла Церква, під час якого відчули палку атмосферу даної події. Після закінчення сесії студенти подякували голові Київської обласної ради Ганні Віталіївні Стариковій за можливість бути присутніми при розгляді таких важливих питань сьогодення. «На практиці ведення сесії є дуже складним процесом, що потребує виваженості, чіткості і швидкості у прийнятті рішень», - зазначили студенти.