21 листопада 2017 року студенти Навчально-наукового юридичного інституту разом із професорами кафедри господарського, повітряного та космічного права Надією Армаш та Дмитром Беззубовим відвідали Святошинський районний суд міста Києва.
Мета заходу – підвищення майстерності майбутніх правників шляхом відвідування судових засідань. Перед початком розгляду кримінальної справи суддя Дячук С.І. провів інструктаж для студентів-юристів та наголосив на необхідності та актуальності подібних заходів. У ході кримінального провадження відносно громадянина, який обвинувачувався у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст. 185 КК України (крадіжка, вчинена повторно), майбутні правники мали можливість ознайомитись з практичною реалізацією положень кримінального та кримінального процесуального законодавства. Також студенти отримали змогу поспілкуватись віч-на-віч із суддею та адвокатом, обговорити особливості судового розгляду справ та задати їм свої питання. Відвідання судових засідань є цікавим та необхідним досвідом для студентів, що сприяє закріпленню отриманих ними знань та розширює світогляд у виборі юридичної професії в майбутньому.