14 вересня 2017 року відбулися загальні збори трудового колективу Навчально-наукового Юридичного інституту, які відвідав в о. ректора Національного авіаційного університету Володимир Ісаєнко.
Заслухавши доповідь директора інституту Ірини Сопілко про досягнення Інституту за минулий навчальний рік, Володимир Ісаєнко відзначив позитивну динаміку вступної кампанії інституту у 2017 році. При цьому очільник університету додав, що це – ще не кінцеві цифри: набір для контрактної форми навчання та серед студентів-іноземців триває, тож НАУ та НН ЮІ зокрема можуть сподіватися на покращення поточного результату. Важливо також, на думку Володимира Ісаєнка, посилювати авіаційну складову. Адже авіація сьогодні – це величезна галузь, яка потребує фахівців найрізноманітнішого профілю: від пілотів та спеціалістів із обслуговування наземної авіатехніки до бортпровідників та авіаційних психологів. Надзвичайно важливим в цьому контексті є й юридичний аспект. Тож на вимогу часу у Навчально-науковому юридичному інституті нещодавно відкрився англомовний проект. Зробити акцент на його розвиток, вважає в. о. ректора, – одне із першочергових стратегічних завдань наших юристів. Адже він дає змогу навчати не лише українських студентів, але й, у перспективі, студентів-іноземців. А це – розширення географії нашого міжнародного іміджу та суттєва інвестиція в економіку нашого ВНЗ та країни в цілому. Упродовж зустрічі працівники НН ЮІ мали змогу поставити запитання, що їх цікавили. Велике обговорення викликав вище згаданий англомовний проект, а саме – можливості для викладачів підвищення рівня володіння англійською мовою, публікації у міжнародних наукових виданнях та закордонні відрядження. Насамкінець в. о. ректора подякував колективу за увагу та побажав міцного здоров’я, нових досягнень та натхнення у новому навчальному році.