19 червня 2017 року в Навчально-науковому Юридичному інституті відбулося засідання Центру медіації, приурочене до Дня Конституції України.
У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення та на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства. У ході засідання Артур Барчуков (ПР-102) розповів про історію конституційного процесу, розкрив його основні етапи, Андрій Запорожець (ПР-101) зосередив увагу присутніх на видах, формах та властивостях Основного закону держави, розкрив його структуру та функції, Аліна Гамаюнова (ПР-101) та Богдан Стешин (ПР-104) підготували цікаві та змістовні презентації. Такі заходи формують у студентів громадянські почуття, любов до своєї Батьківщини та гордість за приналежність до неї.