12-13 травня 2017 року на базі Господарського суду Вінницької області відбулися ХVІІ Всеукраїнські змагання з господарського права і процесу ім. професора С.З. Михайліна.
Участь у змаганнях взяло 11 команд із вищих навчальних закладів України, серед яких і команда Навчально-наукового Юридичного інституту Національного авіаційного університету. Змагання проводилися у два етапи (півфінальний, фінальний), які відбувалися у формі імітованого судового процесу на основі чинного господарського процесуального законодавства України. Кожна команда повинна була підготувати зразки процесуальних документів для позивача та відповідача відповідно до фабули справи. Перед кожним раундом змагань проводилося жеребкування серед команд, яким визначалася їх процесуальна роль – позивач або відповідач та команда-опонент. Виступи учасників оцінювалися за такими критеріями: знання відповідних норм господарського і господарського процесуального законодавства; правильність складання процесуальних документів; вміння робити висновки, чітко формулювати свою позицію; емоційність, виразність, висока культура промови. До складу суддівської колегії увійшли судді Господарського суду Вінницької області: Банасько Олександр Олександрович, Лабунська Тетяна Іванівна, Маслій Ігор Володимирович, Матвійчук Василь Васильович, Міліціанов Роман Валерійович, Яремчук Юрій Олександрович та судді Господарського суду Вінницької області у відставці Кожухар Марія Сергіївна, Говор Надія Дмитрівна. У ході запеклої боротьби у півфінальному раунді журі визначило 6 команд, які продовжили змагання у фіналі, серед яких і команда Навчально-наукового Юридичного інституту. За результатами змагань у фінальному раунді, команда Навчально-наукового Юридичного інституту у складі студентки Любов Гурін (ПР-401) та студента Віталія Логоши (ПР-401) посіла II призове місце та була нагороджена дипломом та кубком.