Вже протягом трьох років юридичний факультет Запорізького національного університету активно співпрацює із Навчально-науковим Юридичним інститутом Національного авіаційного університету.
У рамках укладеного договору про співпрацю проводяться спільні наукові дослідження з проблем правового регулювання у галузі авіаційної безпеки, авіаційних перевезень, відповідальності за порушення законодавства про авіаційний транспорт. Спільними зусиллями науковців двох вищих навчальних закладів підготовлено більше десяти експертних обґрунтувань, висновків до проектів нормативно-правових актів з відповідної проблематики, організовано і проведено різноманітні наукові, науково-практичні заходи. До того ж, особливу увагу у процесі співпраці приділяється взаємодії в освітньому процесі – обміну напрацюваннями щодо впровадження інноваційних форм і методів підготовки майбутніх правників, розробки програм, методичних рекомендацій, організації індивідуальної роботи студентів. Так, у рамках академічного обміну 10-11 квітня 2017 року у Запоріжжі поділилася напрацюваннями з питань оптимізації методичного забезпечення процесу підготовки бакалаврів, впровадження інтерактивних методів навчання, використання білінгвальних джерел навчання, організації та проведення практики студентів упродовж всього навчального року к.ю.н., доцент кафедри конституційного та адміністративного права Ольга Гусар. Упродовж двох днів студенти та викладачі юридичного факультету Запорізького національного університету змогли отримати чимало корисної інформації та у web-режимі взяти участь у практичних заняттях – модельних засіданнях у спеціалізованих аудиторіях НАУ. Джерело посилання: https://sites.znu.edu.ua/cms/index.php?action=news/view_ details&news_id=39985&lang=ukr&news_code=u-znu-posilyuyut-spivpratsyu-iz-yuridichnim-institutom-natsionalnogo-aviatsijnogo-universitetu.