18 березня 2017 року в Навчально-науковому Юридичному інституті відбувся День відкритих дверей.
Захід розпочався із знайомства абітурієнтів із структурою Навчально-наукового Юридичного інституту. Директор Інституту Ірина Сопілко розповіла гостям про навчальні дисципліни, за якими здійснюється підготовка студентів-юристів, умови вступної компанії на 2017-2018 н.р., наукове життя студентів, зауважила на додатковій профілізації у галузі повітряного і космічного права, а також познайомила усіх присутніх із керівним науково-педагогічним складом інституту. Голова Студентської ради Інституту Тетяна Лукашенко ознайомила абітурієнтів із діяльністю органів студентського самоврядування та творчим життям студентів. Захід продовжився у криміналістичній лабораторії, де студенти Вікторія Лісова, Владислав Тодчук, Вячеслав Андрієвський розповіли абітурієнтам про трасологію – галузь криміналістичної техніки, яка вивчає матеріально-фіксовані сліди, а також надали консультацію і практичну допомогу по складанню загальної і допоміжної дактилоскопічної формули по 10-ти пальцевій системі. Після криміналістичної лабораторії старшокласники відвідали Залу судових засідань, де студенти 2-4 курсів під керівництвом доцента кафедри кримінального права і процесу Юлії Ланцедової та старшого викладача Ганни Рибікової провели судові дебати з кримінального процесу, в яких продемонстрували свою майстерність та набуті знання. Наприкінці заходу співробітники Інституту побажали абітурієнтам успішно здати ЗНО та не втратити унікальну можливість відчути атмосферу студентського життя.