27 лютого 2017 року студенти групи ПР-304 Навчально-наукового Юридичного інституту разом із наставником Оксаною Миронець відвідали Михайлівський Золотоверхий Собор міста Києва.
Храм являє собою хрестово-купольну шестистовповпчату архітектурну споруду з трьома нефами та одним позолоченим куполом. Студенти дізналися, що його було закладено 1108 р. київським князем Святополком Ізяславичем у зв’язку з його перемогою над половцями. Названо Собор на честь архангела Михаїла, який вважався заступником воїнів внука Ярослава Мудрого. У 1113 р. споруда була освячена і стала місцем поховання Святополка та кількох поколінь київських князів. Неодноразово перебудований та реконструйований у XV-XVIII ст. Собор у 1935 р. було підірвано з метою створення на місці його розташування урядового центру. Лише через 60 років храм знову було відбудовано, повернуто до нього вцілілі фрески та мозаїки. Проведена екскурсія спонукала студентів на роздуми щодо історичних сторінок міста Києва.