15 лютого 2017 року відбулася зустріч студентів 4-го курсу Навчально-наукового Юридичного інституту із старшим юристом практики корпоративного права Юридичної компанії "Eterna Law" Юлією Сполітак.
Під час зустрічі практикуючий юрист поділилася зі студентами власним досвідом роботи у юриспруденції, розповіла про специфіку роботи з охопленням декількох юрисдикцій, окреслила особливості взаємодії правника з фірмами "Magic Circle". По завершенню виступу, Юлія Сполітак подякувала студентам за активність та яскравий вогник в очах, адже без нього неможлива робота юриста.