16 грудня 2016 року науково-педагогічні працівники Навчально-наукового Юридичного інституту на чолі з директором, д.ю.н., професором Іриною Сопілко відвідали виставку картин Ганни Проскури - аспірантки 1-го курсу навчання НН ЮІ Національного авіаційного університету.
За сприяння Первинної профспілкової організації студентів та аспірантів НАУ, головою якої є випускниця НН ЮІ 2016 року Марія Рощук, виставка на тему «Внутрішній космос» проходить в приміщенні Науково-технічної бібліотеки НАУ з 07 грудня 2016 року (2 поверх). Зі слів авторки, виставка «Внутрішній космос» – це роздуми про існування людини у безкінечності Всесвіту. «Протягом буремного кола обігу свідомості, людина і простір спілкуються, наповнюючи одне одного. Людина є частиною космосу та Всесвіту» - наголошує Ганна Проскура. У творчому пошуку художниця звертає увагу на нагальну проблему людського існування - взаємодію внутрішнього та зовнішнього. Представлені роботи Ганни Проскури породжують ірраціональні образи дійсності, спонукаючи переосмислити бездумне ставлення до власного життя та оточуючого простору. У візуальних образах авторка звертається до міфологічних вірувань різних народів та через них пропонує допитливим заглибитися у власний Всесвіт. У цих пошуках зерна надприродного відчувається заклик до свідомого та бережного ставлення до довкілля. Виставка картин справила незабутнє враження на глядачів. Запрошуємо всіх бажаючих оглянути виставку!