14 грудня 2015 року студенти академічної групи ПР-102 Навчально-наукового Юридичного інституту разом із наставником Юлією Ланцедовою відвідали Аптеку-музей міста Києва.
Під час екскурсії студенти мали змогу ознайомитися з експозицією музею, яка присвячена історії аптеки української фармацевтики та аптечної справи та яка нараховує більше 2 тисяч експонатів зібраних зі всієї України. Зали музею повністю відтворюють обстановку аптек XVIII - XIX століть. Також студенти відвідали підвальні приміщення музею, де знаходиться кілька інсталяцій - чернеча келія Києво-Печерської лаври ХІ століття, хата знахарки та підвал алхіміка з восковою фігурою мага, який сидить, схилившись над колбою біля якої багато монет. Екскурсія Аптекою-музеєм дозволила студентам збагатити свій досвід у знаннях «фармацевтичного мистецтва» та розширити коло свого світогляду у знаннях природничих наук.