В рамках заходів щодо відзначення Всеукраїнського тижня права, 08 листопада 2015 року науково-педагогічні працівники кафедри господарського права і процесу Навчально-наукового Юридичного інституту Дмитро Беззубов, Володимир Малишко, Ірина Рущак та студенти Альона Смітюх, Романа Панчишак, Вероніка Гайдар, Марина Розводовська спільно з Солом’янською райдержадміністрацією м. Києва в Київському вищому професійному училищі швацького і перукарського мистецтва провели правовий лекторій на тему: «Стоп насильству! Повага до прав людини».
Метою заходу є привернення уваги студентської молоді до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків в освітній сфері, у сфері працевлаштування. Під час зустрічі до студентів була доведена інформація щодо поняття та видів насильства в сім’ї відповідно до Закону України «Про попередження насильства в сім’ї», а також надано поради про засоби та способи захисту від насильства. Захід проходив із застосуванням мультимедійних засобів, що дозволило наглядно показати учням статистику насильства в сім’ї, цікаві дані, які стосуються насильства, а також витяги з документів, які регламентують та захищають права людини.