23 листопада 2015 року пройшла зустріч старшого викладача кафедри теорії та історії держави і права Ірини Тимкович з учнями 11 класу спеціалізованої школи №120 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу.
Під час заходу обговорювались актуальні питання значення правил і законів у житті старшокласників. Оскільки в сучасних умовах закріплено на законодавчому рівні принцип гуманізму, відбувається переорієнтація освіти на розвиток особистості, утверджується пріоритет загальнолюдських цінностей та особливого значення набуває проблема правового виховання учнівської молоді, формування її правової культури. Саме правова освіта покликана забезпечити становлення підростаючої особистості завдяки системі правових знань і розвитку правового мислення, формуванню ставлення молоді до правових норм як внутрішньої цінності, їх свідомого сприйняття та втілення у поведінку. Старшокласники як учасники дискусії, зробили акцент на нерозривному зв’язку правової поведінки з системою моральних цінностей, естетичних смаків, етичних правил поведінки, які в сукупності є запорукою виховання законослухняної особистості, що дотримується норм права і виконує свої обов’язки. По завершенню бесіди учні були запрошені взяти участь у Дні відкритих дверей Навчально-наукового Юридичного інституту НАУ 28 листопада 2015 року та безпосередньо ознайомитися з матеріальною і навчально-методичною базою інституту, особливостями навчання в ньому за напрямом підготовки «Правознавство».