20 листопада 2015 року студенти академічних груп ПР-101, ПР-203 та ПР-204 Навчально-наукового Юридичного інституту у супроводі наставників Людмили Шапенко та Оксани Миронець відвідали Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка, де переглянули виставу «Хазяїн».
П’єса «Хазяїн» без сумніву є шедевром видатного українського драматурга Івана Карпенка-Карого, яка не втратила своєї цінності й нині, була і залишається гордістю національної театральної культури. Адже вміле поєднання всього розмаїття народного характеру, свіжого гумору, гострого слова та проблем буденного життя не можуть не викликати асоціації з днем сьогоднішнім, який також наповнений «стражданням заради страждання», що пригнічує духовний та фізичний світ людини. Майстерна гра акторів дозволила переосмислити сутність людського буття та суттєво вплинула на формування світогляду молодого покоління.