21 вересня 2015 року в Навчально-науковому Юридичному інституті відбулися загальні збори трудового колективу.
Перед співробітниками Інституту зі щорічним звітом за період 2014-2015 навчального року виступила директор Ірина Сопілко. У своїй доповіді вона розглянула усі сфери діяльності Навчально-наукового Юридичного інституту, зокрема, розширення освітніх послуг, пріоритетні наукові напрямки та міжнародне наукове співробітництво, ознайомила присутніх з досягненнями в науковій, навчально-методичній та навчально-виховній сферах. Наприкінці доповіді Ірина Сопілко визначила пріоритетні напрямки діяльності Інституту на 2015-2016 навчальний рік та подякувала колективу за плідну та наполегливу працю.