28 серпня 2015 року в Юридичному інституті відбулися урочистості з нагоди посвяти першокурсників у студенти.
З цією визначною подією усіх присутніх привітала д.ю.н., директор Інституту Ірина Сопілко, яка представила науково-педагогічний склад і керівників структурних підрозділів Юридичного інституту та зазначила, що студентське життя - це, перш за все, складна, напружена, серйозна робота, в якій кожен студент має розуміти, що навчаєтеся не для батьків чи професорів, а для себе, аби у майбутньому реалізуватися у житті. Свято продовжилося знайомством студентів-першокурсників із представниками органів студентського самоврядуванням, а саме: Студентської ради Інституту, Студентської ради гуртожитку №13, Науковим товариством студентів і аспірантів, Профспілковою організацією студентів. На закінчення урочистої посвяти студентка другого курсу Іванна Білоконна подарувала першокурсникам пісню у власному виконанні «Сам собі країна». Завершилась традиційна церемонія першокурсників розподілом студентів на групи та представленням наставників академічних груп, які впродовж року будуть допомагати студентам ступати на новий щабель їхнього життя. Сподіваємось, що першокурсники 2015 року гідно розпочнуть своє студентське життя та з честю будуть носити звання студента Юридичного інституту Національного авіаційного університету.