8 липня 2015 року в актовій залі Національного авіаційного університету відбулось урочисте вручення дипломів випускникам Юридичного інституту.
З привітальними словами до випускників 2015 року звернулися директор Юридичного інституту Ірина Сопілко та випускниця Юридичного інституту 2013 року Олександра Веденьєва. Відповідальний за наукову роботу Ростислав Калюжний вручив переможцям огляду-конкурсу на кращу дипломну роботу - Поліні Козіній, Радіону Швецю, Анастасії Рогатюк, Вікторії Сеник, Лесі Грибчук грамоти Національного авіаційного університету. Зі словами щирої вдячності та глибокої шани від усіх випускників 2015 року до науково-педагогічного складу інституту та до своїх батьків звернулися випускники Марія Рощук, Василь Андрусяк, Валерія Степенко. Свято продовжилось врученням випускникам дипломів освітньо-кваліфікаційних рівнів «Магістр», «Спеціаліст», «Бакалавр». Ми пишаємося науковими і творчими досягненнями наших випускників. Бажаємо, подальших успіхів у науковій та практичній роботі!