12 червня 2015 року студенти групи ПР-202 Юридичного інституту разом із наставником Юлією Юринець відвідали Київський планетарій.
Київський планетарій товариства “Знання” України – найстарший та найбільший з планетаріїв України, а також, один з найбільших планетаріїв Європи. У грудні 2011 року на базі планетарію почав діяти науково-розважальний комплекс “Атмасфера 360°”, який пропонує відвідувачам зануритися в таємниці науки на сеансах сферичного кіно, а також розважитись та відпочити в унікальній інтерактивній ігровій зоні. Саме у комплексі “Атмасфера 360°” студенти мали змогу подивитись сеанс «Втрачаючи зорі + Еволюція життя». Даний захід приніс майбутнім юристам приємні враження, позитивні емоції та чудовий настрій!