5 червня 2015 року у розважальному комплексі «D’lux» відбувся благодійний вечір «Зірки спорту за пультом-2», одним із організаторів якого була студентка Юридичного інституту Юліанна Міглазова.
Мета – збір коштів для дитячого будинку сімейного типу «Дім добра», в якому проживатимуть 25 дітей, переселених із зони АТО. До участі у благодійній акції було запрошено відомих спортсменів України, які вперше стали за dj-пульт задля втілення дитячих мрій, а саме: важкоатлета - Олексія Торохтія; майстра спорту з вільної боротьби, олімпійську чемпіонку - Ірину Мерлені; біатлоністок світового рівня, олімпійських чемпіонів Валентину Семеренко, Юлію Джиму та Олену Підгрушну; штовхача ядра та брата найвідомішого богатиря - Романа Вірастюка; легкоатлетку Олену Говорову. Для додаткового збору коштів для проекту «Дім добра» було проведено аукціон. Вперше вечірка «Зірки спорту за пультом» відбулась у березні 2011 року. Зібрані кошти були спрямовані на медичне обладнання однієї з сільських лікарень Київської області. Не будьте байдужими, робіть добро, адже, якщо кожна людина буде трішечки в чомусь допомагати і відкриє своє серце, то наш світ стане набагато кращим і світлішим!