25 травня 2015 року студенти груп ПР-204, ПР-302 Юридичного інституту у супроводі наставників Ганни Омельченко та Юлії Белуги здійснили прогулянку на теплоході по Дніпру, яка була приурочена до святкування Дня Києва.
Річка Дніпро є однією з головних визначних пам'яток Києва. Варто відзначити, що сам Київ з води виглядає інакше, ніж з набережної. Студенти мали змогу насолодитися бадьорим річковим повітрям, побачити прекрасні пейзажі Лівобережжя та Правого берега Дніпра, античні храми Подолу. В пам'яті надовго залишаться золоті куполи величної Києво-Печерської Лаври і унікальний комплекс Видубицького та Свято-Михайлівського монастирів, побудованих в стилі українського бароко. Захоплююча і приємна подорож дала можливість поглянути на Київ з незвичного боку, оцінити його красу та велич, дізнатися про рідне місто щось нове та цікаве.