Консультант з питань права Юридичної консультації "Юридична клініка" Юридичного інституту НАУ.
Дмитренко Марина Миколаївна
Помічник юриста, юридична компанія "РДМ".
Козачок Ірина Ярославівна
Директор Юридичної консультації "Юридична клініка" Юридичного інституту Національного авіаційного університету.
Ощипко Ірина Петрівна
Юрист ТОВ «Виробничо-будівельна компанія «Центренергобуд»».
Рахліна Вероніка Валеріївна
Секретар Черкаського окружного адміністративного суду.
Рущак Ірина Яківна
Асистент кафедри теорії та історії держави і права Юридичного інституту Національного авіаційного університету.
Ющенко Карина Вікторівна
Юрист міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді м. Миколаєва.
Возбранний Віталій Анатолійович
Старший інспектор з особливих доручень Управління забезпечення прав людини НПУ.
Горбуля Галина Андріївна
Головний спеціаліст юридичного відділу Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі, вчений секретар Інституту законодавчих передбачень та правової експертизи.
Григоренко Олена Миколаївна
Юрист Дніпровської районної у м. Києві організації Партії регіонів.
Закриничний Андрій Миколайович
Провідний спеціаліст захисту інформації відділу інформатизації прокуратури Київськой області.
Курильченко Костянтин Олегович
Головний спеціаліст відділу ОВК Київського апеляційного адміністративного суду.
Концевой Роман Сергійович
Юрисконсульт Приватного науково-виробничого підприємства "СИНАПС".
Коваль Валентина Миколаївна
Юрист рекламної компанії "ОК Інтернет".
Несенюк Ірина Сергіївна
Помічник приватного нотаріуса.
Панченко Євгенія Миколаївна
Юрисконсульт ТОВ «ФАРМПЛАНЕТА».
Шевчук Катерина Олександрівна
Секретар судового засідання Київського апеляційного адміністративного суду.
Северин Юлія Сергіївна
Секретар судового засідання Київського апеляційного адміністративного суду.
Герц (Свіцельська) Марина Олегівна
Заступник директора Товариства з обмеженою відповідальністю «Судова незалежна експертиза України».
Шаламов Павло
Слідчий слідчого відділу Дніпровського управління поліції Головного управління поліції у м. Києві.
Возняк (Бут) Наталія Богданівна
Головний спеціаліст відділу обліку та розподілу житлової площі Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації.
Грошева (Касьянова) Крістіна Миколаївна
Секретар судового засідання Господарського суду Волинської області.
Ільницька Ольга Андріївна
Завідувач сектору реєстрації, державний реєстратор права на нерухоме майно відділу економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури, туризму та внутрішнього аудиту Попільнянської районної державної адміністрації.
Кошарський Олег Володимирович
Юрист відділу правового захисту управління правового супроводження господарської діяльності та правового захисту Юридичного департаменту Публічного акціонерного товариства "БРОКБІЗНЕСБАНК".
Ніколова Майя Миколаївна
Головний спеціаліст-юрисконсульт Юридичного відділу Головного управління Державної казначейської служби України у Київській області.
Огіренко Юлія Олексіївна
Головний державний ревізор-інспектор Головного управління ДФС у м. Києві.
Пахомова Анастасія Олегівна
Юрисконсульт у приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу.
Слабайда Мар’ян Олександрович
Радник міського голови м. Кам'янець-Подільського.
Стародуб (Олійник) Аліна Анатоліївна
Помічник приватного нотаріуса Уманського міського нотаріального округу, юрист Товариства з обмеженою відповідальністю "БАК".