З метою підвищення правової свідомості та правової культури майбутніх юристів, ознайомлення їх з діяльністю судових органів України, 29 квітня 2014 року студенти 1 курсу Юридичного інституту в супроводі доцента кафедри теорії та історії держави і права Вікторії Зуєвої та старшого викладача кафедри Людмили Шапенко відвідали Вищий адміністративний суд України.
Під час екскурсії студенти дізналися про систему адміністративних судів України, форми і особливості роботи 4-х спеціалізованих судових палат Вищого адміністративного суду України, функціональні обов’язки суддів і відділів суду, використання автоматизованої системи «Документообіг спеціалізованого суду», а також познайомитися з історією становлення адміністративного судочинства в Україні. Оглядаючи зали судових засідань, відділи, що забезпечують роботу судових палат, конференц-зал та інші приміщення майбутні юристи отримали вичерпну інформацію про специфіку судочинства в адміністративній сфері. Завершенням екскурсійної програми стало відвідання бібліотеки та музею в ході якого студенти оглянули наявний фонд бібліотеки, унікальні музейні експонати та пізнали етапи розвитку Вищого адміністративного суду України. Пізнавальні екскурсії, що проводяться Юридичним інститутом відіграють важливу роль у підготовці майбутніх правників, оскільки дозволяють сформувати уявлення та здобути знання щодо діяльності судових органів, а також зрозуміти роль юриста у формуванні правової держави.