8 квітня 2014 року відбулася зустріч к.ю.н., доцента кафедри теорії та історії держави і права Юридичного інституту Наталії Пильгун та студентки 1 курсу Анастасії Шаталіної з учнями 11 класу Середньої загальноосвітньої школи № 19 м. Києва.
Під час заходу старшокласникам було надано детальну інформацію про наявність в Україні расових та етнічних конфліктів, проявів ксенофобії та молодіжних «неформальних» рухів. Особливу увагу було приділено ідеології скінхедів, на думку яких, вони «допомагають» країні «прибрати імміграційне сміття». Також старшокласникам була надана можливість переглянути документальний фільм про діяльність скінхедів в Україні, що стало наглядним ефективним попереджувальним заходом профілактики правопорушень. Проведені такі тематичні бесіди із учнями загальноосвітніх навчальних закладів допомагають попередити соціально негативні явища у молодіжному середовищі, запобігти вчиненню злочинів, підвищити рівень правосвідомості та правової культури молоді, що є основним напрямком діяльності держави та громадськості.