31 березня 2014 року студенти групи ПР-301 Юридичного інституту в супроводі доцента кафедри повітряного та космічного права Назара Малярчука відвідали Спеціалізовану школу з вивчення іноземних мов № 173 м. Києва, де провели заняття на тему «Поняття держави, її ознаки та характеристика».
Мета лекції - донести до учнів важливість врахування історичних передумов розвитку форм держави, ознаки держави, що відрізняють її від організації публічної влади первісного суспільства. У ході заняття були розглянуті причини та передумови, які зумовили необхідність виникнення держави як особливого апарату публічної влади, а саме: 1) необхідність удосконалення управління суспільством, пов'язана з його ускладненням у результаті розвитку виробництва, поділу праці, зміни умов розподілу продуктів, зростанням чисельності населення і розшаруванням суспільства на соціально неоднорідні групи (класи); 2) необхідність підтримання в суспільстві порядку, який забезпечує його соціальну усталеність, що досягається за допомогою загальнообов'язкових соціальних (насамперед юридичних) норм; 3) необхідність придушення опору експлуатованих мас, які виникли в результаті розшарування суспільства на соціально неоднорідні групи (класи); 4) необхідність захисту території та ведення війн, як оборонних, так і загарбницьких; 5) необхідність організації значних суспільних робіт, об'єднання з цією метою великих груп людей (у ряді країн Азії й Африки). Окрім того, студенти Національного авіаційного університету поділились досвідом навчання в Юридичному інституті, а також запросили всіх бажаючих завітати на День відкритих дверей, який відбудеться в Національному авіаційному університеті та Юридичному інституті 5 квітня 2014 року.