25 лютого 2014 року професор кафедри теорії та історії держави і права Юридичного інституту Анатолій Тимченко разом зі студентами групи ПР-101 Русланом Кролевцем та Андріаною Жаб’як провели тематичну зустріч зі старшокласниками школи І-ІІІ ступенів № 319 імені Валерія Лобановського м. Києва на тему «Законність та правопорядок – передумова існування правового громадського суспільства».
Захід проведено з метою розкриття тісного взаємозв’язку між дотриманням законності, суспільного і правового порядку та розвитком правової держави і громадянського суспільства, що здатне забезпечити захист кожної людини і громадянина. Під час зустрічі старшокласники ознайомились із поняттями законності, правопорядку, ознаками, елементами та функціями даних дефініцій, єдністю цілей, що покликані упорядковувати і організовувати суспільні відносини, здатні бути правовою основою і водночас засобом функціонування державної влади та демократії, посилення державності. Особливу увагу приділено діяльності правоохоронних органів, від яких залежить правопорядок, стан безпеки в суспільстві, захищеність прав і законних інтересів кожного члена суспільства. Анатолій Тимченко закликав майбутніх випускників бути свідомими у правовому відношенні, оскільки саме в їхніх руках майбутнє України. Необхідно пам’ятати, що дотримання законності та правопорядку лежить в основі реалізації загальнолюдських принципів таких як справедливість, гуманізм, демократизм та сприяння соціальному розвитку.