18 лютого 2014 року в Юридичний інститут завітав гість-канадієць, фотожурналіст, відомий мультиплікатор, дослідник історії Голодомору українського народу Віктор-Ілля Глазко.
Захід, у якому взяли участь студенти 1 курсу Юридичного інститут, пройшов у формі дискурсу на тему «Звернення уваги світового суспільства на голод в Україні». У ході зустрічі також відбулась презентація фільму «Незнаний голод», який був створений паном Віктором та його колегою Тарасом Гукалом у 1983 році. Кінострічка супроводжується розповідями українців-свідків тогочасних подій та дослідженнями докторів наук західних країн про незвичний голод - навмисний витвір, голокост, витворений кремлівською клікою. Особливо студентам запам’яталися слова Ніни Строкатої, української правозахисниці, якій на той час було сім років. Народилася вона на Одещині, а зараз проживає в Канаді. Ніна Строката акцентувала увагу на тому, що Україну у 30-і роки розцінювали як колонію, тому й вирішили від голоду рятувати росіян, відібравши хліб в українців. Не могла також не схвилювати розповідь письменника Марка Царинника про те, як приховували правду про голод. Після перегляду фільму Віктор-Ілля Глазко виніс на обговорення зі студентською аудиторією питання, які стосувалися причин голодомору та його наслідків. Наприкінці зустрічі студенти погодилися зі словами гостя-канадійця, що Голодомор 1932-1933 рр. - це загальнонаціональна трагедія, яка зачепила всіх і кожного, тому наше завдання доносити до всіх правду про голодомор.