30 січня 2014 року в Юридичному інституті відбувся II етап конкурсу промов «Слово про Україну», присвячений Дню Соборності України. Участь у даному заході взяли учні старших класів середніх загальноосвітніх шкіл № 46, 26, 230, 319, спеціалізованих шкіл № 85, 98, 159 та студенти медично-фармацевтичного коледжу м. Києва.
Своє ораторське мистецтво учасники продемонстрували у два етапи конкурсу. У першому турі конкурсанти виступали з промовами на заздалегідь запропоновану тему «Слово про Україну», у яких були висвітлені питання історичної та культурної спадщини нашого народу, віри в краще майбутнє нашої Батьківщини, ролі кожного громадянина у становленні правової держави, вшанування пам’яті славетного генія української держави Тараса Шевченка. За результатами проведення даного етапу було відібрано шість фіналістів, які продовжили подальше змагання, даючи відповідь на запитання «Майбутнє України в очах її молодого громадянина». Переможцями конкурсу стали учні: Спеціалізованої школи № 159 – Ольга Трофимчук (І місце), Середньої загальноосвітньої школи № 26 – Вікторія Пекарева (ІІ місце), Спеціалізованої школи № 98 – Данило Вебс (ІІІ місце). Проведений конкурс промов засвідчив небайдуже ставлення молодого покоління до долі рідної землі, її народу, усвідомлення їх ролі у становленні майбутнього України, будувати яке потрібно, безперечно, починаючи із себе.