30 січня 2014 року студенти групи ПР-402 у супроводі наставника Оксани Миронець відвідали Музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків.
Музей є приватною колекцією меценатів Варвари та Богдана Ханенків, який тривалий час був знаний як Київський музей західного та східного мистецтва. На сьогодні він є найбільшою скарбницею світового мистецтва в Україні, а унікальні зібрання та окремі пам'ятки забезпечили музею визнання далеко за межами країни. Під час екскурсії студенти дізналися, що у музеї представлено: мистецтво Стародавнього Світу, країн Європи та країн Сходу. Твори європейського мистецтва представлено розділами, присвяченими живопису, скульптурі, графіці та декоративно-ужитковому мистецтву. Загальне число музейних предметів цього зібрання складає близько 20 тисяч одиниць збереження. Живопис становить більш ніж 700 картин та ікон від 6 до 20 ст. Представлені твори репрезентують європейське малярство класичної доби та найбільш яскраві періоди розвитку живописних шкіл Італії, Нідерландів, Фландрії, Голландії, Іспанії, Франції та ін. Фонд графіки налічує майже 16 тисяч одиниць. Окрему групу складають пам'ятки монументальної скульптури Стародавньої Греції та Риму, представлені відливками з бронзи та гіпсу, виготовленими у 19 ст. Студенти були приємно вражені інтер’єром музею, неодноразово висловили захоплення роботами митців та проявили бажання прийти сюди ще не раз.