10 грудня весь світ святкує Міжнародний день прав людини. Цього дня студентам Юридичного інституту було презентовано документальний фільм «Діти за гратами», який було створено в рамках проекту «Реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні», за фінансової підтримки Уряду Канади.
Головна мета проведення такого заходу, який організували представники Студентської ради ЮІ Ірина Магльована, Аліна Демиденко та Вікторія Меренкова - донести до студентів поняття свободи, безпеки й чесності людей по відношенню одне до одного. У документальному фільмі йдеться про проблеми дітей, які перебувають у конфлікті з законом, і про зміни, які відбуваються в контексті реформи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні. В ньому також представлено підходи роботи з неповнолітніми правопорушниками, що ґрунтуються на міжнародних стандартах стосовно систем юстиції для неповнолітніх. Сьогодні надто актуальною виступає проблема зростання правопорушень серед молоді. З метою профілактики правопорушень неповнолітніх студенти Юридичного інституту радять всій молоді переглянути фільм «Діти за гратами», який висвітлює проблеми чинної системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні через реальні історії хлопців та дівчат, які засуджені до позбавлення волі.