11 грудня 2013 року в Юридичному інституті відбувся конкурс «Найрозумніший першокурсник - 2013». В залі зібралися найкращі першокурсники для того, щоб позмагатися знаннями з тих дисциплін, які вони вже встигли опанувати за півроку.
Конкурс складався з трьох турів, участь у яких взяли 8 першокурсників. Боротьба була цікавою і напруженою. Підтримати своїх одногрупників прийшли їхні друзі-одногрупники, студенти старших курсів, наставники та викладачі. Знання та кмітливість студентів оцінювало журі у складі: директора Юридичного інституту Ірини Сопілко, заступника директора з наукової роботи Ростислава Калюжного, заступника директора з науково-методичної роботи Вадима Вишновецького, заступника директора по роботі зі студентами Ніни Троцюк, завідувача кафедри теорії та історії держави і права Івана Бородіна, а також доцента кафедри теорії та історії держави і права Наталії Пильгун. У І турі журі шляхом варіативного опитування оцінювало знання студентів з теорії та історії держави і права, конституційного права, латинської мови, історії України. В ІІ тур вийшло 6 першокурсників, а до фіналу потрапило лише 3 із них, які у ІІІ вирішальному турі давали експрес-відповіді на запитання у категоріях «Історія України», «Зарубіжна література», «Різне». У ході завзятої боротьби перемогу здобули: перше місце - Луіза Вєлікян (група ПР-102), друге місце - Олексій Трюхан (група ПР-102), третє місце - Іван Якименко (група ПР-102). Вітаємо переможців! Це перша маленька сходинка до Вашого великого майбутнього!