В рамках проведення Всеукраїнського тижня права, 11 грудня 2013 року к.ю.н., доцент кафедри повітряного та космічного права Юридичного інституту Юрій Корнєєв, завідувач криміналістичної лабораторії Лілія Грекова та студентка групи ПР-404 Катерина Сірук провели лекцію для учнів 9-10 класів ЗСШ № 13 м. Києва на тему "Правова свідомість українського народу".
Актуальність даної теми зумовлена значущістю питань пов’язаних із вивченням правової свідомості в українському суспільстві, оскільки формування правосвідомості в Україні тісно взаємопов'язана з питаннями подальшої трансформації українського суспільства на демократичних засадах. Юрій Корнєєв зауважив, що правова свідомість повинна ґрунтуватися на вимогах природного та позитивного права, загальнолюдських цінностей, історичному досвіді країни, національному менталітеті і традиціях народу, світових правових і культурних надбаннях. Тому підготовка громадян до сприйняття нових демократичних цінностей передбачає виховання у них такої правосвідомості, яка б відповідала не лише загальнолюдським цінностям і принципам міжнародного права, а й історичним традиціям та менталітету українського народу. Важливим чинником, який позитивно впливає на формування правосвідомості громадян є їх активна участь у реформуванні всіх сфер суспільного життя через участь у діяльності політичних партій, громадських об’єднань, неурядових організацій та інших інститутів громадянського суспільства. Завершенням зустрічі стало відвідання учнями музею Національного авіаційного університету.