21 листопада 2013 року к.ю.н., доцент кафедри кримінального права і процесу Юридичного інституту Інна Рощина разом зі студентами групи ПР-304 Олександром Толкачем та Іваном Гринюком у Гімназії № 318 «Міленіум» м. Києва провели для учнів 11 класу відкриту лекцію на тему «Кримінально-правова охорона прав та законних інтересів неповнолітніх в Україні».
Під час проведення заходу старшокласникам було зазначено, що захист прав дитини в Україні забезпечується кримінально-правовими засобами, до яких належать, по-перше, диференціація та індивідуалізація кримінальної відповідальності і покарання осіб, які не досягли повноліття, по-друге, застосування більш суворих санкцій до осіб, які вчинили злочин проти дитини. Питання захисту прав неповнолітніх кримінальним законом, з огляду на його важливе теоретичне і практичне значення, активно досліджується в українській юридичній науці. Однак це не применшує його актуальності, оскільки процес формування системи кримінально-правового захисту прав дитини триває, а сама система потребує удосконалення. Основною метою проведення такого роду заходів є ознайомлення неповнолітніх з охороною своїх прав та захистом законних інтересів в Україні.