12-15 листопада 2013 року у Києві за сприяння та підтримки НАУ, КНУ імені Тараса Шевченка, Народних депутатів України, Представництва ООН в Україні, ГУАМ проходила Міжнародна конференція «5-та Київська Міжнародна модель ООН».
Цьогорічна конференція об’єднала понад 150 учасників з 25-ти різних країн світу, серед них студенти та аспіранти, учні старших (10-11) класів, талановита молодь ВНЗ України та зарубіжних країн. Кращі студенти Юридичного інституту Дар’я Бондаренко, Марія Рощук, Вікторія Меренкова, Ілона Земляк, Ірина Магльована та фахівець НЦ проблем повітряного і космічного права Олександра Веденьєва гідно презентували НАУ на 5-тій Київській Міжнародній моделі ООН. В якості експертів та почесних гостей заходу були запрошені директор ЮІ Ірина Сопілко, народні депутати України, представники дипломатичних місій в Україні, міжнародних організацій, державних структур. Ключовими питаннями конференції стали проблеми міграційної політики, а також роль молоді у сучасних глобалізаційних процесах. В ході дискусій та обміну думками учасники заходу значно збагатили свої знання з міжнародного права, мали можливість висловити власне розуміння світової політики, вдосконалити ораторські, дипломатичні та комунікативні навички. Студенти Юридичного інституту, зокрема, взяли участь у моделюванні Міжнародного суду, Комісії по попередженню злочинності та кримінальному судочинству та Комітету по питанням роззброєння і міжнародної безпеки, робота яких відбувалась англійською мовою. Міжнародна Модель ООН дозволяє молодим людям не лише поринути у вирій дипломатії, а й отримати безліч нових знайомств та позитивних емоцій.