15 листопада 2013 року відбулася зустріч к.ю.н., доцента кафедри теорії та історії держави і права Юридичного інституту Наталії Пильгун та студентки 4 курсу Катерини Сірук з учнями 11 класу Середньої загальноосвітньої школи № 124 м. Києва.
Причиною висвітлення тематики «Попередження расистських проявів та ксенофобії у молодіжному середовищі» є значне загострення даних асоціальних явищ серед молоді та низький рівень правосвідомості молодого покоління. Під час проведення заходу старшокласникам більш детально окреслено проблему наявності расових та етнічних конфліктів в Україні, проявів ксенофобії та молодіжних «неформальних» рухів. Особливу увагу було приділено ідеології скінхедів, на думку яких, вони «допомагають» країні «прибрати імміграційне сміття». Актуальність заходу полягає в тому, щоб запобігти виникненню злочинних проявів та правопорушень, що є основним напрямком діяльності держави та громадськості. Наприкінці зустрічі старшокласникам була надана можливість проглянути документальний фільм про діяльність скінхедів в Україні, що стало наглядним ефективним попереджувальним заходом профілактики правопорушень.