З метою відзначення 68-ї річниці з дня створення Організації Об’єднаних Націй, студентський актив Юридичного інституту організував виставку стінгазет. Саме, 24 жовтня світове співтовариство відзначає День ООН. Цей день є річницею з моменту прийняття Статуту ООН - документу, який описує всі цілі та напрями в роботі цієї організації.
Для України цей день має особливе значення. Наша держава на даний час підписала вісім ключових міжнародних угод та конвенцій ООН по правам людини та разом з 188 іншими країнами підтримала і зобов`язалась втілювати в життя Декларацію Тисячоліття та Цілі Розвитку Тисячоліття, що були затверджені на Генеральній Асамблеї ООН. Про діяльність ООН знають у самих віддалених куточках планети. Загальновідомі успіхи Організації Об'єднаних Націй у таких сферах діяльності як підтримка миру й гуманітарна допомога. Діяльність Організації багатогранна й охоплює широке коло важливих проблем від стійкого розвитку й боротьби з тероризмом, розвитку демократії, глобальних медичних проблем до підтримання і зміцнення миру, міжнародної безпеки та розвиток співробітництва між державами світу. За допомогою проведення різноманітних заходів до Дня ООН студентським самоврядуванням, майбутні юристи отримують можливість більше дізнатися про діяльність даної організації.